Masažinis lankas Hula Hoop Exercise Massage

12,74 €

-4,63 €

17,37 €

Apie prekę

Masažinis lankas Hula Hoop Exercise Massage

Sunku išsirinkti? Nemokama konsultacija telefonu 85 233 5522
Užsisakykite telefonu ir atsiskaitykite pristatymo metu!

Apžiūrėkite parduotuvėje Vilniuje
(kontaktai)

Masažinis lankas MASSAGE HULA HOOP padeda deginti riebalus greičiau, gerina kraujotaką ir sąnarių judrumą. Specialiai suprojektuotas, papildytas specialiais magnetais, masažas ir mankšta, greičiau ir daugiau padeda sudeginti riebalinį audinį organizme. Lankas daro spaudimą pilvo raumenų, nugaros, klubų ir sėdmenų. Sustiprina raumenis.


Massage Hula Hoop - tai sudedamas masažuojamasis lankas, kuris masažuoja ir išjudina svarbiausius taškus jautriuose pilvo ir juosmens srityse. Per kelias minutes jus masažuos daugybe pirštų! 
Massage Hula Hoop lankas turi taškinio masažo rutuliukus ir yra sudedamas iš atskirų dalių, taigi išardytą lanką galėsite su savimi pasiimti i kelionę. Tai naujausia kalorijų deginimo ir riebalų naikinimo metodika, kuri yra ne tik smagi, bet ir verčia puikiai jaustis. 

Kam skirtas masažuojamasis lankas?

Massage Hula Hoop lankas stiprina apatinę nugaros dalį, tuo pačiu metu tvirtindamas pilvo presą
Stiprina širdies ir kraujagyslių sistemą
Suaktyvina žarnyno veiklą, padeda išvengti obstipacijos, nugaros skausmo.

Lieknėkite smagiai ir greitai Tai tikrai veiksmingas ir efektyvus treniruoklis. Skirdami vos keletą minučių per dieną atsikratysite nereikalingų kalorijų ir sumažinsite liemens apimtį.


Dėmesio!
Masažiniai lankai pristatomi išrinkti dalimis ir pirmą kartą jį surinkti gali būti truputi sunkoka (jeigu reikės pagalbos galite pasikonsultuoti telefonu 85 233 55 22). 

 
Lanko charakteristika:
juodos spalvos.
skersmuo 1.02 metro
susideda iš 7 dalių
svoris apie 900-1000g
35 rutuliukų juosta + papildomi 42 rutuliukai